Wynajem dzieł sztuki

Jak wypożyczyć dzieło sztuki?Usługi wynajmu dzieł sztuki to nowy sposób na dekorowanie looby, gabinetu lub sali konferencyjnej. Sprzyja budowaniu dobrego wizerunku firmy lub marki i jednocześnie pozwala na tworzenie niepowtarzalnego, ekskluzywnego klimatu pracy i życia.

Ta nowa forma dekorowania wnętrz zachęca przedsiębiorców, m.in.: ze względu na optymalizację podatkową. Przedsiębiorca może powiązać nakłady wynajmu grafiki z kosztami wyposażenia biura lub kosztami reprezentacyjnymi. Taka forma współpracy doskonale się sprawdza w USA i Europie. Przyczynił się do tego ostatni kryzys gospodarczy, jak również chęć szukania oszczędności przez przedsiębiorców i kolekcjonerów, którzy są świadomymi konsumentami. Zdają sobie sprawę zarówno z walorów estetycznych dzieł sztuki jak i materialnych korzyści płynących z późniejszego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą się spieszyć, mogą zakupić dzieło, które naprawdę ich urzeknie swoim urokiem lub zamienić na inne. Dodatkowo przy specyfikacji umowy wynajmu możemy określić zmianę ekspozycji w przeciągu 12 miesięcy.

Taki sposób współpracy pomiędzy naszą galerią, a Państwem przyczynia się do popularyzacji polskiej sztuki współczesnej oraz wspiera artystę.
Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik wynajmu grafik:

Cennik wynajmu grafik

Legenda:

A - grafiki małe

B - grafiki średniej wielkości

C - duże grafikiZadaj nam pytanie